درباره گروه الکتروموتورسازی UMEB رومانی

UMEB  یک شرکت رومانیایی شناخته شده است که در طراحی، ساخت و فروش تجهیزات و ماشین های الکتریکی دوار ولتاژ پایین شناخته شده است. این شرکت فعالیتش را در هفتم نوامبر سال 1948 شروع کرد و در سال 1990 یک شرکت با اعتبار جهانی شده است. UMEB با استفاده از اعتبارات و حمایتهای دولتی، بسیار زود به یک مدرسه­ی شرکتی (موسسه همگام با دانشگاه) واقعی برای تمامی دانشجویان دانشگاه پلی تکنیک بخارست تبدیل شده است. سرمایه گذاری اصلی آمریکایی است: هلدینگ های عصر معاصر (NCH) که تجارت هایی حدود 30 میلیون دلار را در رومانی توسعه داده اند، در صنایع گسترده ای فعالیت اقتصادی داشته­اند:صنعت الکتروتکنیک، صنعت آسیاب و نان، خدمات مالی-بانکی، خدمات سرمایه مالی ومعاملات املاک.

حدود60% از تولید موتورهای UMEB به کشورهایی مانند آلمان، فنلاند، اسپانیا، انگلیس و… صادر می گردد.همچنین UMEBیکی از تامین کنندگان اصلی موتور برای بازار داخلی رومانی است.

سال2005 به عنوان سال تغییرات اصلی برای UMEB تعیین گردید. تمایل این برند به تقویت کردن بازار حاضر با همکاری کلیه پرسنل، به منظور افزایش توان رقابتی و افزایش راندمان فنی بوده است، که این موضوع زمینه اصلی بیشتر فعالیتهای شرکت را به خود اختصاص داده است و از این طریق به روند تکنولوژیکی خود خوش بین شده ایم.

در سال 2008 شرکت ما به یک محل مدرن وجدیدی که در ناحیه ی صنعتی مستقر شده انتقال یافته است. محل فعلی خیلی از موقعیت قدیمی کارخانه دور نبوده است. سهامدار اصلی  10.5 میلیون یورو برای ساختمان اداری و 1 میلیون یورو به عنوان سرمایه گذاری برای نو کردن تجهیزات و ماشین آلات تولیدی اختصاص داده اند.

در سال 2012 سرمایه گذاری ها به سمت فرایند تجهیزکاری مجدد ابزار و تعمیرکاری بوده است.

UMEB با داشتن یک شرکت طراحی شده جدید که با کاهش هزینه تولید، آماده رقابت در بازار است ، پتانسیل بالایی جهت سودآوری داشته و این موضوع  بیشتر از همه به شناخت سریع نیازهای مشتری ها بستگی دارد. UMEB مدعی است که موتورها و ژنراتورهایش قابلیت رقابت با برندهای جهانی را دارند.

در کنار کیفیت و کارایی، همگام سازی فرایند ساخت و تولید بر طبق نیازهای مشتری از هداف این برند می باشد. به منظور حفظ سطح تولید تولید و ارتقای راندمان کاری، این یک نقطه اساسی کارخانهUMEB  می باشد.بر همین اساس تاکید بر الزامات ساخت و تولید صورت گرفته است.

در سال 2015 ما به موتورهای ضدانفجار اکتفا نکرده ایم و همچنین کلیه فرصتهای قابل توجه را ارزیابی می کنیم. ما به دنبال توسعه و تنوع محصولات تولیدی می باشیم.