پیام مدیرعامل

شرکت الکتروموتور منطقه ویژه شیراز (VEMPars) به عنوان نماینده انحصاری محصولات VEM آلمان در ایران طی 40 سال اخیر فعالیت گسترده ای را در راستای تامین تجهیزات صنعتی و بالاخص انواع الکتروموتور داشته است ، لذا از سال 1385 به منظور ارائه سرویس های فوری به صنایع بزرگ کشور نسبت به راه اندازی کارخانه ای در منطقه ویژه اقتصادی شیراز در فضای حدود 30 هزار متر مربع با مشارکت شرکت VEMآلمان اقدام نموده و با اخذ گواهینامه های فنی و نشان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران در مونتاژ قطعات الکتروموتور با مصارف عمومی فعال می باشد.

این شرکت علاوه بر مونتاژ الکتروموتور معمول در راستای انجام پروژه های سفارشی با نیاز به الکتروموتورهای خاص ، نسبت به ایجاد تیم مهندسی فروش اقدام نموده و مسئولیت ارائه خدمات مهندسی و تامین و واردات کالای صنعتی در صنایع مختلف را به عهده گرفته است. شرکت الکتروموتور VEMPars با تلاش گسترده سالهای اخیر نسبت به ثبت برند VEM در وندورلیست شرکت های معتبر از جمله شرکت نفت و گاز پارس و شرکت ملی گاز ایران و … نموده و تامین کننده نیازهای صنایع مختلف بوده است. تیم مهندسی این شرکت آمادگی ارائه خدمات مشاوره ای و فنی و ارائه بهترین گزینه تامین نیازهای آن شرکت را داشته و محصولات VEM را دو سال گارانتی با ارائه ضمانت های معتبر بانکی می کند. از طرفی در صورت درخواست متقاضیان به خرید مستقیم از تولید کننده آلمانی این شرکت آمادگی ارائه ضمانت های معتبر بانکی را به هر نحوی که مشتریان مطالبه کند دارا بوده و در صورت خرید بصورت ریالی کلیه اسناد مثبته هزینه های مترتب و گواهینامه معتبر از جمله TEST REPORT ، گواهی مبدا و … را تحویل خواهد داد. از طرفی نمایندگان محترم آن شرکت می توانند در مراحل ساخت الکتروموتورهای سفارش شده از کارخانجات VEM آلمان بازدید داشته باشند و از نزدیک در جریان ساخت قرار گیرند.

  • شرکت الکتروموتورسازی VEMآلمان با بیش از 125 سال سابقه تولید انواع الکتروموتور یکی از برترین برندهای الکتروموتور در سطح اروپا شناخته شده است.
  • شرکت الکتروموتور منطقه ویژه شیراز (VEMPars) به عنوان نماینده انحصاری محصولات VEM در ایران طی 40 سال اخیر فعالیت گسترده ای را در راستای تامین تجهیزات صنعتی و بالاخص انواع الکتروموتور داشته است .
  • در مدت زمان تشدید تحریم ها نماینده شرکت های تولید کننده اروپایی الکتروموتور اعم از زیمنس – ABB و … ایران را ترک کرده و نمایندگی آنان تعطیل شده و محصولات خود را از طرق مختلف وغیر متعارف و واسطه ها از کشور همسایه از جمله ترکیه و … وارد ایران کرده و عموما توسط مغازه داران توزیع می گردد و تنها شرکت VEM بوده که علیرغم فشارهای فراوان همواره نیازهای کشور را تامین نموده و حتی نسبت به تامین الکتروموتورهای مورد نیاز بخش صنایع نفت و گاز و پتروشیمی که در تحریم ها از حساسیت بیشتری برخوردار بوده اقدام کرده است.
  • شرکت VEM هیچ گونه کارخانه دیگری در سایر کشورها نداشته و صرفا محصولات خود را در آلمان تولید می کند و تولید تحت لیسانس را به هیچ کشوری واگذارننموده است. بنابراین می توان با اطمینان صد درصد گفت که محصولات VEM در کشور آلمان تولید شده در حالیکه در مورد سایر برند ها، کارخانه هایی در کشورهای چک – چین – ترکیه – و پاکستان و … به تولید محصولات با برندهای اشاره شده اقدام می کند.
  • مشتریان VEM قادر خواهند بود هنگام ساخت الکتروموتورهای سفارش شده از مراحل ساخت در کشور آلمان بازدید داشته باشند.
  • شرکت الکتروموتور منطقه ویژه شیراز VEMPars به نمایندگی از شرکت VEM آلمان محصولات خریداری شده از این شرکت را به مدت 2 سال گارانتی نموده و در صورت درخواست مشتری نسبت به ارائه ضمانت نامه های معتبر برای تضمین خدمات گارانتی اقدام می کند.
  • شرکت VEMPars نسبت به تامین قطعات یدکی و خدمات پس از فروش محصولات VEM اهتمام داشته و با کمترین زمان ممکن نسبت به رفع عیب و بازدید فنی اقدام خواهد کرد.
  • در صورت خرید به صورت مستقیم از سوی مشتری و ارسال وجه بصورت ارزی به حساب شرکت VEM آلمان شرکت VEMPars ضمانت نامه های معتبر برای اطمینان و کاهش ریسک به مشتریان ارائه خواهد نمود.
  • شرکت VEM کلیه certificate معتبر جهانی در تولید انواع الکتروموتور را دارا بوده که در صورت نیاز ارائه خواهد شد.
  • محصولات ارائه شده از سوی شرکت VEMPars به نمایندگی VEM آلمان از طریق قانونی و با ثبت سفارش و پرداخت عوارض و حقوق گمرکی و اخذ مجوز از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی به مشتریان تحویل می دهد که در صورت نیاز مدارک مورد نیاز از جمله پروانه سبز گمرکی ارائه خواهد نمود.

عبدالحمید معافیان
مدیرعامل شرکت الکتروموتور منطقه ویژه شیراز