Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

تیم بازاریابی و فروش

Meissam Abdi

Meissam Abdi

Sales & Marketing Manager

Email: Abdi@SEEZMotor.com

Mobile: +98 912 540 88 08

کاسب حبیب خداست…
سالها همنشینی با شما دوستان، چه در مقام همکار و چه در مقام مشتری، به من آموخته است تا همیشه چشم و گوشی باز برای آموزه های جدید داشته باشم، و آموزه های قدیمی را با دیگران به اشتراک بگذارم.
اینجا محلی است برای لذت بردن از زندگی و در حاشیه آن، کسب رزق حلال.
با افتخار اعضای تیم همکارم را خدمتتان معرفی می نمایم:

Alireza Khellat

Alireza Khellat

Sales & Marketing Supervisor

Email: Khellat@SEEZMotor.com

Mobile: +98 917 337 86 91

Abbas Rahimi

Abbas Rahimi

Sales Engineer

Email: Rahimi@SEEZMotor.com

Mobile: +98 917 606 48 18

Karim Farajpour

Karim Farajpour

Sales Engineer

Email: Farajpour@SEEZMotor.com

Mobile: +98 938 008 72 19

Amir Shirzadi

Amir Shirzadi

Sales Engineer

Email: Shirzadi@SEEZMotor.com

Mobile: +98 917 111 24 84

Mohsen Haghpanah

Mohsen Haghpanah

Sales Engineer

Email: Haghpanah@SEEZMotor.com

Mobile: +98 917 708 52 43

Mohammad Mahdi Abdi

Mohammad Mahdi Abdi

Marketing Expert

Email: Mohammad@SEEZMotor.com

Mobile: +98 912 490 10 89